Sposoby płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności za produkty i usługi oferowane przez naszą firmę.

Formy i sposoby płatności:
 • Gotówka za pobraniem - w tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 5 000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy, w odstępie jednego dnia. Płatność gotówki za pobraniem możliwa jest tylko przy wysyłce na terenie Polski
 • Gotówka - zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w naszym biurze w Gdańsku.
 • Przedpłata na konto bankowe - wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma.

  Numer konta bankowego:
  PKO BP  56 1020 1811 0000 0502 0115 9342
  KOD BIC(Swift): BPKOPLPW
  PKO BP

  Konto do wpłat w walucie EURO:
  PL 98 1020 1811 0000 0302 0196 6209
  KOD BIC(Swift): BPKOPLPW
  PKO BP

 • Przelew online  – szybki przelew bankowy realizowany przez usługę Przelewy24. Nasz sklep otrzymuje informację o zapłacie za zamówienie zaraz po jego opłaceniu z Państwa konta bankowego.
 • Sprzedaż na raty - naszym klientom oferujemy szybki zakup towaru na raty w systemie ratalnym Żagiel, który jest dostępny dla klientów z całej Polski

Na wszystkie towary zakupione w naszej firmie wystawiamy dowody zakupu w postaci paragonu lub faktury VAT. Dowód zakupu przesyłamy razem z zamówionym towarem.

W związku ze zmianami zasad wystawiania faktur jakie wprowadziło rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 27 kwietnia 2004 roku (Dz. U. z 1 maja 2004r.), które dostosowuje polskie przepisy do przepisów Unii Europejskiej, nie jest wymagany podpis nabywcy na fakturze VAT.