Napęd ATLAS MODULAR

  • Motor ATLAS MODULAR
  • szt.
  • Cena netto: 2 845,53 zł 3 500,00 zł

Napęd ATLAS MODULAR

Napęd posiada złącza sterujące wyjściowe i wejściowe co zapewnia możliwość stworzenia systemu Motion Control 3 axis wraz z głowicą sterowaną BULLTM HEAD. Podstawowym atutem napędu jest jego cicha praca oraz bardzo wysoka precyzja strerowania (powtarzalność ruchu). Przygotowany do sterowania bezprzewodowego z użyciem modułu Wi-Fi oraz użyciem modelarskcih kontrolerów RC. Napęd jest przewidziany do pracy w poziomie. Maksymalna prędkośc 0,4m/sec.

Zespół napędowy wyposażony jest w gniazda:

  • RJ 45 x 2szt do komunikacji pomiędzy sterownikiem a silnikiem oraz podłączenia modułu Wi-Fi lub połączenia z innymi napędami jak głowica sterowana BULL HEAD
  • złącze zasilające DC - 2szt do podłączenia źródeł zasilania
  • jack 2,5mm Trigger do podłączenia przewodu do wyzwalania migawki w aparacie fotograficznym lub kamerze

APLIKACJA SLIDEYETM PRO

Teraz sterowanie urządzeniami SlidekameraTM jest jeszcze wygodniejsze. Bezpłatna aplikacja SlideyeTM PRO pozwoli precyzyjniej i bardziej komfortowo kontrolować nasze urządzenia.

ATLASTM MODULAR może być sterowany poprzez fizyczny kontroler, lub aplikację mobilną, dostępną dla systemów iOS i Android. Do prawidłowego działania aplikacji niezbędny jest moduł SlidekameraTM WI-FI.

Aplikacje są stale rozwijane, wyposażane w nowe funkcje i na bieżąco uaktualniane.

Kluczowe moduły SlideyeTM PRO:

  • Live Control
  • Time-Lapse
  • Loop

zobacz więcej

Adapter bezprzewodowy Wi-Fi SLIDETM LINK

Adapter bezprzewodowy Wi-Fi SLIDETM LINK umożliwia bezprzewodowe sterowanie urządzeń systemu SLIDEKAMERA z pomocą aplikacji Slideye PRO (dostępnej na tablety z systemem iOS i Android) oraz sterowników SLIDEKAMERA wyposażonych w łączność bezprzewodową Wi-Fi.

Do sterowania całym systemem, bez względu na to z ilu urządzeń się on składa, wystarczy pojedynczy adapter SLIDETM LINK. Możliwe jest użycie większej ilości adapterów w celu zwiększenia swobody ruchu systemu.

zobacz więcej
Adapter SLIDE LINK

INSTRUKCJE OBSŁUGI

english ATLASTM MODULAR
english ATLASTM MODULAR CABLE GUIDE
english SLIDETMLINK Wi-Fi WIRELESS ADAPTER
Polish language ATLASTM MODULAR
Polish language ATLASTM MODULAR PROWADNIK KABLOWY
Polish language SLIDETMLINK ADAPTER BEZPRZEWODOWY Wi-Fi